Protože jsem kojící matka, funguji momentálně v omezeném pracovním režimu a nevyjíždím pracovně na individuální konzultace mimo Ústí nad Labem. Po Ústí jezdím za klienty domů. Pro mimoústecké mám k dispozici cvičebnu na Městském fotbalově-atletickém stadionu.

Přednáška v Housence

Chtěli byste vědět, jestli se nohy vašeho dítěte vyvíjí zdravě? Jak můžete podpořit klenbu cvičením? Co dětem obout, aby jejich nohy zůstaly zdravé? Přijďte si poslechnout přednášku, ve které shrnu zkušenosti fyzioterapeuta a informace od designérů, výrobců a prodejců bot.

Rezervace: jana@housenka.eu, 774 807 145

Kdy: 13.03.2019 (16:30-18:30)
Kde: Housenka
Velká Hradební 1360/3
Ústí nad Labem
Cena: 300

Velikost bot

Dětská noha není na bolest tak citlivá jako noha dospělého. Nevěřte jim, že je bota netlačí. Vše si ověřte. Děti dokáží nosit boty i o několik čísel menší bez jakéhokoli zaváhání. Deformování nohy ale již probíhá.

NE pevným botám

Pevné ortopedické boty umí vytvarovat nohu. A to je ten největší problém. Nejvíce ohroženými jsou zdravé dětské nohy. Kterým botám říci ANO a kterým NE?

Malé boty nosí 75% dětí

Realita je tvrdá. Až 75 % dětí ve školkách nosí malé boty. Na vině není tolik délka bot jako jejich šířka. Víte kolik prstů se vejde vašemu dítěti do boty?