Protože jsem kojící matka, funguji momentálně v omezeném pracovním režimu a nevyjíždím pracovně na individuální konzultace mimo Ústí nad Labem. Po Ústí jezdím za klienty domů. Pro mimoústecké mám k dispozici cvičebnu na Městském fotbalově-atletickém stadionu.

Seminář v Ústí nad Labem – Housenka

První seminář po prázdninách se uskuteční v obchodě s dětským zbožím Housenka v Ústí nad Labem. Provozovatelka Jana je čerstvě po porodu, proto prosím objednávejte tentokrát místa přes moje stránky, e-mail nebo telefon. Díky.

Čeká Vás dvouhodinové povídání s projekcí o dětských nožičkách a všemu, co k nim patří:

  • Co je běžný vývoj dětské nohy a který stav už vyžaduje péči odborníků?
  • Drtivá většina vpadlých kotníků je jen displej, který ukazuje na nestabilní držení trupu.
  • Jak zastabilizovat trup i nohy cvičením?
  • Jaké boty jsou vhodné v závislosti na okolnostech?
  • Kdy použít vložky do bot?

Na závěr samozřejmě podiskutujeme nad Vašimi dotazy a k dispozici Vám budou mnou nově vytvořené střihy na capáčky a bačkory.

Na teoretický seminář můžeme navázat individuálními konzultacemi, pokud bude zájem. Termín můžeme domluvit na semináři podle Vašich možností.

Kdy: 16.10.2018 (16:00-18:00)
Kde: Housenka - obchod s dětským zbožím
Velká Hradební 1260/3, 2. patro, vchod ČMSS a obchod s potravinami
Ústí nad Labem
Cena: 350

Rezervace

Aktivní těhotenství

„Hlavně se šetři.“ Jako těhotná jsem tuto větu slyšela často. Ale já byla jen těhotná a neměla komplikace. Proč tedy sedět na zadku? Tělo je zvyklé na svou dávku pohybu a ke zdravému fungování ho potřebuje. Přináším Vám pár nápadů, jak si rychle a efektivně zacvičit v těhotenství.

Malé boty nosí 75% dětí

Realita je tvrdá. Až 75 % dětí ve školkách nosí malé boty. Na vině není tolik délka bot jako jejich šířka. Víte kolik prstů se vejde vašemu dítěti do boty?

Fotonávod se střihem – Jak ušít bačkory

Na jaře jsem se rozhodla, že bych chtěla vyrobit a uveřejnit obecný střih a návod na výrobu bačkor. Využila jsem data získaná při měření ve školkách. Kreslila jsem střihy, ladila detaily, šila, zkoušela boty dětem… a víte, co mi z toho vyšlo? Žádný univerzální střih nejde vyrobit. Moje představa ideálně padnoucí bačkorky, která nejvíce připomíná rukavice na nohy, musí být šitá na míru každému dítěti zvlášť.

Balanční cvičení

Chcete se udržet v kondici a mít pevné tělo? Hledáte jednoduchou a zaručenou radu na srovnání páteře, kloubů, vyrovnání napětí ve svalech a zapnutí hlubokých svalů? Potřebujete se dostat do formy? Jde to i zábavně. Klíčem k úspěchu je rovnováha.